به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جم، سید خلیل حسین زاده شهردار جم اعلام کرد: این شهرداری به صورت ویژه برای استقبال از روز طبیعت و حضور مردم در پارک‌ها، بوستان‌ها و مناطق گردشگری جم آمادگی دارد.
حسین زاده افزود: با توجه به نزدیک شدن به روز طبیعت و تعطیلات آخر هفته و پیش بینی ورود خیل عظیم مسافرین و مهمانان نوروزی به پارک‌ها و بوستان‌های شهر جم، شهرداری جم آمادگی کامل برای ورود حجم زیاد مسافر در سطح شهر را دارد.

وی تصریح کرد: اقداماتی چون نظافت پارک‌ها، توزیع پلاستیک‌های زباله و جمع آوری زباله پاکسازی طبیعت در کوتاه ترین زمان ممکن از جمله برنامه‌های ما برای این روز است.

حسین زاده بیان کرد: شهروندان عزیز که در تعطیلات آخر هفته و روز طبیعت به پارک ها و بوستان‌های شهر رفته و در کنار خانواده و نزدیکان خود سپری می‌کنند، به حفظ طبیعت و محیط زیست توجه کرده و با رعایت ضوابط محیط زیست در حفظ طبیعت کوشا باشند.

شهردار جم اظهار کرد: پرسنل شهرداری در طول تعطیلات پایان هفته به طور کامل به خدمت رسانی مشغول بوده تا شهری پاک و زیبا در تعطیلات آخر هفته و روز طبیعت داشته باشیم.

حسین زاده در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای شهروندان و گذراندن روز‌های خوش در طبیعت تصریح کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جم با آمادگی کامل به طور مستمر در کنار شهروندان عزیز خواهد بود تا تعطیلاتی خوش برای شما عزیزان رقم بخورد.