افتتاح دو پروژه عمران شهری با اعتبار 15میلیارد ریال در اولین روز از هفته دولت در شهرجم

به گزارش روابط عمومی شهرداری در اولین روز از هفته دولت و با حضور مسئولین شهرستان دو پروژه عمران شهری با اعتبار 15میلیارد ریال در شهر جم افتتاح و به بهره بداری رسید.

صدر اله حیدری شهردار جم در این آیین ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد خاطره شهیدان رجایی و باهنرگفت: امسال تلاش های بسیار زیادی به منظور توسعه عمرانی و بهبود وضعیت شهری در جم داشته ایم و طرح های بسیار خوبی در این راستا اجرایی شده است.

شهردار جم با اشاره به اینکه نگاه ما توسعه متاوزن محلات شهرمی باشد افزود : با توجه به اینکه در محله ولیعصر به دلیل نبود فضای تفریحی و بازی ، شهرداری اقدام به احداث پارک محله ای با ساماندهی مسیر رودخانه با احداث دیوار حفاظتی و همچنین احداث یک دستگاه پل و زیر سازی و اسفالت خیابان متهی به  پارک نموده است.

حیدری خاطر نشان ساخت: پارک محله ای ولیعصر در زمینی به مساحت 4هزار متر مربع و با اعتبار 300میلیون تومان و همچنین احداث دیوار حفاظتی با اعتبار 200میلیون تومان امروز افتتاح ودر اختیار شهروندان قرار میگیرد.

شهردار جم در ادامه افزود در راستای ساماندهی و ترمیم اسفالت کوچه و معابر شهر جم شهرداری اقدام به زیرسازی و اسفالت کوچه ها و معابر شهر جم به مساحت 20هزار مترمربع با اعتبار 10میلیارد ریال نموده است.