مدیرکل امور اقتصادی وخدمات مالی سازمان شهرداریهای کشور طی سفری یک روزه به شهرستان جم، صبح امروز از پروژه های عمرانی شهرداری جم بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری جم؛ صبح امروز محسن کوشش تبار به همراه فرماندار جم، مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جم از پروژه های عمرانی شهرداری بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پروژه های عمران شهری جم قرار گرفت.

کوشش تبار در این بازدید با تمجید از عملکرد شورا و شهرداری جم اظهار داشت: به جرات می توان گفت اقدامات عمرانی انجام شده در شهر جم، فراتر از برخی مراکز استان ها است که نشان از توانمندی و تجربه بالای شهردار و نگاه ارزنده اعضای شورای شهر جم دارد.

وی با تبریک به مردم شهر جم بابت انتخاب شورایی کاربلد و باتجربه خاطر نشان ساخت: در سایه اتحاد و همدلی مجموعه شهرستان، پروژه های عمرانی زیر ساختی در حوزه های مختلف در شهر جم در حال اجرمی باشد که زمینه ایجاد سرمایه گذاری در شهر جم را فراهم می کند.

مدیرکل امور اقتصادی وخدمات مالی سازمان شهرداریهای کشور با اشاره به طرح های مهم گردشگری تفریحی شهر جم افزود: پارک زیبای چگاسه فرصت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری و جذب گردشگران و مسافران است که افزایش امکانات رفاهی شهر جم را به همراه داشته است

محسن کوشش تبار اقدام شهرداری جم در احداث مجتمع فرهنگی و هنری این شهر را ارزشمند توصیف کرد و گفت: نگاه ارزشمند شهردار و عضای شورای اسلامی شهر در رفع کمبود های زیرساختی حوزه فرهنگ قابل تقدیر است و قطعا بهره برداری از این مجتمع عظیم و زیبا فرصتی بسسیار خوب برای رفع دغدغه اهالی فرهنگ و هنر می باشد.

کوشش تبار با اشاره به احداث پارکینگ طبقاتی در شهر جم گفت: بابررسی هایی که داشته ام این پارکینگ به عنوان اولین پارکینگ طبقاتی در استان بوشهر می باشد که نشان از جرات و جسارت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جم در شروع این پروژه عمرانی بزرگ و زیر ساختی دارد.

وی همچنین اقدامات شهرداری در حوزه ورزش را ستودنی دانست و تصریح کرد: پروژه استخر شهرداری جم پروژه ای بزرگ و فراتر از تصورم برای شهر جم بود و باید به این همت بزرگ دستمریزاد گفت. قطعا در تکمیل پروژه های بزرگ شهرداری جم، حمایت ویژه ای خواهیم داشت.