به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جم؛ صبح امروز احمد یزدانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان‌، با حضور در شهرداری با شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر جم دیدار و گفتگو کرد: در ابتدای این دیدار یزدانی با اشاره به توانمندی‌های هلال احمر شهرستان، ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری و تعامل با شهرداری‌، در جهت برگزاری دوره‌های آموزشی، امدادی و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان‌، افزود: ما شهرداری و شورا را دو بازوی توانمند در مدیریت حوادث و اتفاقات میدانیم‌، و هر جا که نیاز باشد هلال احمر جم در کنار شورا و شهرداری برای ارائه خدمات حضور خواهد داشت.

🔹در ادامه این دیدار‌، شهردار و رئیس شورای جم‌، ضمن تبریک هفته هلال احمر و تقدیر از نیروهای هلال احمر شهرستان‌، عنوان کردند: جمعیت هلال احمر از بدو تاسیس خوش درخشیده و اقدامات موثری انجام داده است.

🔹شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر جم افزودند: در بخش ایمنی و آتش نشانی قطعا همگرایی هلال احمر و‌شهرداری می‌تواند به نفع مردم باشد.

🔹در ادامه شهردار و رئیس شورای شهر با اعلام اینکه مجموعه شهرداری و‌ شورا در کنار هلال احمر خواهد بود و تلاش و سعی بر این است بتوانیم با همکاری دوسویه خدمات بهتر و مطلوب‌تری به مردم و شهروندان گرامی ارائه دهیم.

🔹در پایان از طرف جمعیت هلال احمر‌، کارت عضویت افتخاری به حسین زاده شهردار جم اهدا شد.