🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جم‌‌، در پی انتصاب سرهنگ دهقان به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان‌، شهردار‌، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر جم‌، با حضور در فرماندهی انتظامی شهرستان‌ ، با سرهنگ دهقان دیدار و گفتگو کردند.

🔹در این دیدار شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر جم‌، ضمن تبریک انتصاب سرهنگ دهقان به سمت فرماندهی انتظامی شهرستان و تقدیر و تشکر از زحمات سرهنگ مهدیان فرمانده سابق انتظامی شهرستان‌ ، با اظهار رضایت مندی مردم شهرستان از عملکرد مجموعه انتظامی و شاخصه‌های مطلوب امنیتی با وجود مهاجر پذیر بودن شهرستان‌ و ظرفیت های بالقوه برای ایجاد هر گونه تهدید‌، اعلام داشتند‌ : تلاش‌های مجموعه شورای تأمین و نیروی انتظامی همیشه بر این پایه استوار بوده است که این تهدید ها را به فرصت تبدیل کنند . خوشبختانه آمار و ارقام پایینِ جرایم خشن، قاچاق ، مواد مخدر و فساد‌ ، مبین موفقیت نیروی انتظامی در این زمینه و فرهنگ غنی مردم می‌ باشد.

🔹در ادامه شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر جم بر ضرورتِ تداوم همکاری‌ و همفکری در حوزه‌‌های مختلف‌ تاکید و با طرح برخی از مطالبات و دغدغه ها مانند ؛ استقرار پلیس راه در شهرستان ، کیفیت و کمیت آب شرب و نیز فقدان مخزن ذخیره آب در شهر ، حضور اتباع غيرمجاز در شهرستان و … خواستار اهتمام لازم فرماندهی انتظامی به منظور تحقق مطالبات و رفع دغدغه ها شدند.

🔹سرهنگ دهقان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان نیز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهار داشتند‌ : تحلیل انتظامی و اشراف اطلاعاتیِ بسیار خوب مسئولین شهرستان ، اعضاء شورا و شهردار جم از منطقه ، می‌تواند مجموعه انتظامی را در انجام رسالت و ایجاد تعامل یاری کند و از قبل آن مجموعه انتظامی با همدلی و همراهی تهدید‌ها را به فرصت مبدل خواهد کرد و به حول و قوه الهی شاهد بهبود هرچه بیشتر شاخص های امنیتی در سطح شهرستان خواهیم بود.

🔹سرهنگ دهقان در ادامه اظهار داشت: مجموعه نیروی انتظامی در کنار شورا و شهرداری جم در مقوله تامین امنیت ، ایجاد و حس آرامش‌ مردم و شهروندان خواهد بود تا شاهد شهری امن از لحاظ شاخص های امنیتی، اجتماعی و فرهنگی باشیم.