به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جم‌، در دهمین روز از فروردین ۱۴۰۱‌، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جم با حجت الاسلام و المسلمین محمدی‌ امام جمعه جم‌، دیدار‌، و ضمن تبریک سال نو و نوروز باستانی پیرامون برخی از مباحث شهری گفتگو کردند.

حجت الاسلام محمدی در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش‌های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر‌ در راستای ارائه خدمات به شهروندان‌، اظهار کرد‌: شهرداری جم طی چند ماه اخیر اقدامات قابل قبولی در راستای خدمات رسانی به شهروندان ارائه نموده است‌. امام جمعه جم از تلاش‌های شهرداری و‌ شورای اسلامی شهر جم در سال گذشته در بحث آماده سازی مصلی جمعه شهرستان تقدیر و‌ تشکر نمود.
ایشان به لزوم توسعه اقدامات فرهنگی اشاره و خاطر نشان کرد که احداث موزه مردم شناسی و بوستان قرآن و نهج البلاغه می تواند در تلطیف فضای فرهنگی شهر مفید و موثر باشد.
سپس سجادی رئيس شورای اسلامی شهر جم ، حسین زاده شهردار ، راستین و حسینی اعضاء شورای اسلامی شهر‌ ، ضمن تبریک سال‌نو و ارائه خلاصه اقدامات سال گذشته مدیریت شهری، به طرح و بیان اهم پروژه‌ها و برنامه‌های سال ۱۴۰۱ شهرداری و شورای اسلامی شهر جم پرداختند.