به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جم‌، صبح امروز شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جم‌، با حضور در فرمانداری شهرستان‌، با دکتر سید محمد احمدپور‌، فرماندار جم دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار‌، سید علیرضا سجادی‌، رئيس شورای اسلامی شهر جم‌، با تبریک سال نو و عید باستانی نوروز‌ ، گزارشی از کارهای انجام شده در نیمه دوم سال گذشته را ارائه داد و اظهار داشت‌: با توجه به حمایت ، تعامل و همراهی فرماندار ، امیدواریم که بتوانیم در سال جاری اقدامات مثبت و خوبی برای پیشرفت و آبادانی شهر جم انجام دهیم.
سجادی ابراز امیدواری کرد که در سال جدید با پیگیری مجدانه نماینده عالی دولت در شهرستان مطالبات مردم شهرستان در حوزه های آب ، راه ، فرودگاه ، بهداشت و درمان ، آموزش و … محقق شود.
سید محمد احمد پور فرماندار جم نیز ضمن تبریک متقابل سال نو ‌، مهم‌ترین فاکتور شهرداری و شورای اسلامی شهر جم را همدلی بین مجموعه عنوان کرد و اظهار داشت‌: با تعهد و توانایی که در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جم وجود دارد ، می‌توان شاهد پیشرفت ، توسعه و رضایت شهروندان از مجموعه شهرداری و‌ شورای اسلامی شهر جم در سال جاری و سال های آتی بود.

در این دیدار صمیمانه ، همچنین حسین زاده شهردار‌، حسینی و راستین اعضای شورای شهر ضمن تبریک سال نو به بیان دیدگاه‌های خود و اقدامات انجام شده توسط مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جم پرداخته و پیگیر احداث پیست موتور سواری، برای استفاده جوانان و علاقه‌ مندان به این ورزش و احداث پارک علمی فناوری با توجه به شعار امسال و تاکید رهبر انقلاب به بحث توجه بیشتر به علوم بنیادی، شدند .