به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جم : یکی از مهم‌ترین حوزه‌های فعالیت شهرداری‌ها احداث، نگه‌داری و بهسازی معابر شهری است؛ شهر جم با توجه به رشد سریع جمعیت، افزایش ساخت‌ و ساز و حجم تردد بالا همواره با مشکل دسترسی آسان و سریع شهروندان به معابر رو‌به رو بوده است.

شهرداری و شورای اسلامی شهر جم در سال گذشته به روند توسعه، تعریض و بهسازی کوچه‌ها و معابر شهر شتاب بیشتری بخشید.

ارتقاء وضعیت معابر، تسهیل در عبور و مرور و رفع مشکلات ترافیکی در سال ۱۴۰۱ به صورت ویژه در دستور کار شهرداری جم قرار گرفت.

شهرداری جم با توجه به وضعیت نامناسب قسمت‌هایی از آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌های شهر، اجرای عملیات روکش و لکه‌گیری آسفالت معابر به‌صورت محله به محله و در همه نقاط شهر در دستور کار خود قرار داد.

شهرداری در سال گذشته موفق به احداث، تکمیل و بهسازی سه بلوار، ۱۲ خیابان و آسفالت ده‌ها کوچه خاکی در محلات مختلف شهر شد.

احداث و تکمیل بلوار کامران، بلوار طالقانی، خیابان کارگر، خیابان گلدشت، تعویض روکش خیابان شهدا و آسفالت چهار کوچه خاکی در محله مالچه و قلعه‌کهنه ، تعویض آسفالت لاین ورودی بلوار انقلاب، تعویض آسفالت خیابان دانش و آسفالت چهار کوچه خاکی در محله خواجه احمدی، احداث و آسفالت خیابان شهدای نیروی انتظامی، خیابان ۲۰ متری محله نوری و آسفالت ۱۵ کوچه خاکی در اسلام‌آباد ، تعریض و آسفالت خیابان فارابی، آسفالت خیابان ارغوان و سه کوچه خاکی در محله ولایت ، آسفالت خیابان آرمان و خیابان نور و چهار‌کوچه خاکی در محله فرودگاه، آسفالت دو خیابان حافظ و شمس در محله ولیعصر و لکه‌گیری و ترمیم کوچه‌ها و معابر در همه نقاط شهر از جمله اقدامات شهرداری جم در سال گذشته می‌باشد.

شهرداری با این اقدامات و به تعبیری نهضت آسفالت ، دسترسی آسان‌ تر و سریع تر شهروندان به مسیر‌های ایمن و استاندارد را میسر و ممکن نموده است.

در سال جدید تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جم بر این است که با استفاده از تمام امکانات موجود احداث، بهسازی ، اصلاح و ترمیم معابر در همه نقاط شهر استمرار یابد تا ضمن کاهش معضلا ت شهری و رسیدن به وضعیت مطلوب ، موجب افزایش رضایت‌مندی شهروندان شود .