اولین جلسه شورای اسلامی شهر جم در سال ۱۴۰۲

سجادی رئيس شورای اسلامی شهر جم : اقدامات شهرداری جم در راستای رفع مشکلات ، تحقق مطالبات شهروندان و ایجاد امید و نشاط در جامعه شهری شایسته تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جم ، رئيس شورای شهر در اولین جلسه شورا که با حضور شهردار جم تشکیل شد گفت : سال ۱۴۰۱ ، پروژه های خوب و ارزنده ای افتتاح و تقدیم شهروندان شد و یا عملیات اجرایی آنها آغاز گردید .

سجادی اظهار داشت در سال ۱۴۰۱ توسط شهرداری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان در سطح شهر پروژه اجرا شد که این میزان از حجم ریالی و تنوع پروژه ها در قیاس با سنوات گذشته ، رشد و پیشرفت قابل ملاحظه ای را نشان می دهد .
رئيس شورای شهر جم افزود : مجموعه شهرداری و شورا در سال ۱۴۰۲ همانند سال گذشته ، بلکه با انگیزه و توان مضاعف در راستای احداث پروژه ها ، ارائه خدمات و ایجاد نشاط و امید در سطح شهر و شهرستان تلاش خواهد کرد .

🔹سجادی ضمن تشکر از اهتمام و تلاش شهردار و پرسنل شهرداری ، از همراهی و حمایت نماينده عالی دولت در شهرستان ، امام جمعه ، دستگاه‌های اجرایی شهرستان و شهروندان‌ با مجموعه شهرداری و شورا برای تحقق و اجرای پروژه های شهری تقدیر و تشکر کرد.