شهردار جم خبر داد:

٥پروژه عمراني با اعتبار ٢٦ ميلياردتومان در هفته دولت در شهر جم به بهره برداري مي رسد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري جم، صدراله حيدري شهردار جم در ادامه بازديدهاي ميداني خود از روند اجرايي پروژه هاي عمراني شهرداري گفت: ٥ پروژه عمران شهري با اعتبار٢٦ ميليارد تومان در هفته دولت افتتاح و در اختيار شهروندان قرار مي گيرد.

مهندس حيدري شهردار جم در حاشيه اين بازيد گفت: تلاش های بسیار زیادی به منظور توسعه عمرانی و بهبود وضعیت شهری در جم داشته‌ایم و طرح‌های بسیار خوبی در این راستا اجرایی شده است.

حیدری با اشاره به تعامل بسیار مطلوب میان شهرداری وشورای اسلامی شهر جم خاطر نشان کرد: شهر جم به برکت تعامل و همراهی خوبی که وجود دارد توانسته است گام‌های خوبی در راه توسعه همه جانبه بردارد.

حيدري افزود: با توجه اینکه هتل یکی از نیازهای اصلی شهر بود و به دلیل عدم مشارکت بخش خصوصی، شهردای اقدام به ساخت هتل کرد.

شهردار جم خاطر نشان ساخت هتل شهرداري در هشت طبقه و داري ٥٢ اتاق و سوئيت وسالن پذيرايي بزرگ با ظرفيت ٣٥٠ نفر طراحي شده است كه با اعتباري بالغ بر ۱۴ ميلياردتومان درهفته دولت به بهره برداري مي رسد.

حيدري افزود:  با توجه به اینکه پل بهر باغ راه ورودی چندین روستای پر جمعیت شهرستان به شهر جم است و از وضعیت خوبی برخوردار نبود با عنایت اعضای شورا و با توجه به توان فنی شهرداری عملیات اجرایی شروع و در هفته دولت به بهره برداري مي رسد.

شهردار جم اصافه كرد: پل بهرباغ شامل يك دستگاه پل سه دهانه٢٢ متري به طول ٧٠ مترو عرض ٢٠ متر و ارتفاع ٥ متر با اعتبار ٣ ميليارد تومان در هفته دولت افتتاح ودر اختيار شهروندان قرار ميگيرد.

حيدري همچنين از افتتاح فاز دوم پل ٩ دهانه شهيد علمداري به طول ١٠٠ متر و عرض ١٤ متر و همچنين اصلاح ميدان محمد علي خان پريشان جمي با اعتبار ٣٥ ميليارد ريال خبرداد.

شهردار جم از افتتاح ٢٠ هزار مترمربع اسفالت كوچه ها و معابر شهر جم و يادمان شهداي گمنام در پارك پارديس با اعتبار ١٢ ميليارد ريال در هفته دولت خبرداد.