به گزارش روابط عمومی شهرداری جم؛ صدرالله حيدری شهردار جم و عبدالحسين اكسير رييس شورای اسلامی شهر جم در پيامی مشترک ٢٥ اسفندماه زادروز عالم و شاعر بزرگ علامه فاضل جمی و روز جم را تبريک گفتند:

متن پيام شهردار و عبدالحسين اكسير بدين شرح است:

فردا 25 اسفندماه و نکوداشت روز بزرگ “جم” است؛ روزی که به یاد و نام عالم و شاعر بزرگ دیارمان علامه فاضل جمی (رحمه الله علیه) مزین شده است.
جم نامی به قدمت تاریخ دارد؛ برآمده از پیشینه ای به بزرگی جمشید شاه اسطوره ای ایرانیان؛ گره خورده با فرهنگ و اقتصاد و صنعت…
سالیان سال است با گردن هایی استوار از عزت و افتخار به خود می بالیم که اهل دیار جمیم؛ می بالیم که ساکن کوی دیاری با پیکرهایی شرحه شرحه در راه سرخ صیانت از آب و خاک و مال و ناموس مام وطن، هستیم تا پرچم آزادی خواهی و عزت طلبی ایران و ایرانی بر زمین به اهتزار درآید.
جای جای این کهن دیار، پر است از نام و نشان های بی مثال دانایی و بینایی؛ همان ها که طی سالیان، پیشرفت و بالندگی را رقم زدند؛ از پیر پدران و مادرانی که در تاراج زمان و سختی های زمین، به گردن مان حق استادی دارند تا جوانان و نوجوانانی که چشم های مان به فردای شان روشن است.
یازدهمین نکوداشت روز جم فرصتی است برای مرور دوباره خاطرات روزهای شیرین هم زیستی مهربانانه و نگاهی حکیمانه به فردایی که می تواند به و بهتر از امروز باشد.
این روز بزرگ را به همه شهروندان عزیز جم تبریک می گوییم و فرداهایی زیباتر و شادتر را برای یکان یکان مردمان بی غش و ناب جم آرزو داریم.