همزمان با نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراها؛ شهردار جم به همراه تنی چند از کارکنان شهرداری با حضور در ساختمان شورای شهر با اهدا لوح سپاس این روز را به اعضای شورای شهر تبریک گفته و از زحمات آنان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جم: حسین زاده؛ شورای اسلامی شهر و روستا را نماد مشارکت و خرد جمعی در جهت توسعه و عمران شهرها و روستاهای کشور دانست و اظهار داشت خوشبختانه شورای اسلامی دوره ششم شهر جم مجموعه‌ای همدل، متخصص و با تجربه که با تصمیمات خود می‌توانند تحولات اساسی در حوزه های زیرساختی شهر ایجاد نمایند.

نگاه شهرداری، همراهی و توجه به مصوبات شوراست و در این راستا مجموعه شهرداری جم‌، تمام تلاش خود را جهت اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر و رضایتمندی شهروندان‌به کار خواهد بست.

شهردار جم در ادامه بیان داشت: یقیناً مجموعه شهرداری جم در این مسیر نیاز به ارشادات و راهنمایی شورای اسلامی شهر جم و شهروندان گرامی دارد‌، بنابراین تلاش می‌کنیم بیش از پیش گام های موثرتر برای توسعه شهر برداریم.

در ادامه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، از کارکنان تلاشگر مجموعه شهرداری جم‌، در اجرای برنامه ها و پروژه‌های عمرانی تقدیر و تشکر نمودند.