بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود به روح پر فتوح بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب و شهیدان هشت سال دفاع مقدس و عرض سلام و ادب و احترام به شهروندان فهیم شهرجم که افتخار و توفیق خدمت گزاری به تک تک آنان شامل حال اینجانب گردیده است .

شهرجم ، شهری زیبایی است که با همت بلند مردم سخت کوش و زحمات شبانه روزی مجموعه شهرداری اعم از شهرداران سابق و پرسنل خدماتی و اداری و همچنین حمایتها و پشتیبانیهای اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، تاکنون پیشرفت ها و  تحولات چشمگیری  را به خود  دیده است؛ اما لیاقت و شایستگی مردمان خوبمان بیش از این است و باید برای رفاه و آسایش آنان تلاش و کوششمان مضاعف گردد. امیدواریم که با استمرار همراهی و همدلی آحاد مردم و مساعدت های مسئولین محترم ،شاهد اعتلا   و آبادانی  شهرمان و در نهایت ایران عزیزمان باشیم .

شهرداري نهادي است مردمي كه در جهت فراهم ساختن بستر مناسب محيط شهري را براي يك زندگي سالم و با نشاط براي شهرنشينان فعاليت مي كند و اين فعاليت تنها با مشاركت گسترده اقشار مختلف مردم، موثر خواهد بود. با سپاس از كليه همكاران در اين نهاد مردمي و همكاري مستمر شهروندان، دست ياري همه نخبگان را در عمران و آبادي هر چه بهتر شهر به گرمي مي فشاريم تا در ادامه اين راه خدمت صادقانه خود را به سر منزل مقصود برسانيم.

سید خلیل حسین زاده
سرپرست شهرداری جم